Listopadowe Święto Wyprzedaży

Poniżej najlepsze oferty i promocje na listopadowe szaleństwo wyprzedaży – 11.11 i Black Friday:

W listopadzie klienci mają dwie szanse na oszczędzanie na zakupach. W połowie miesiąca czeka na nich Dzień Singla, a na sam koniec miesiąca Czarny Piątek.

Dzień Singla – czyli święto w Chinach obchodzone 11. listopada, które obchodzą młodzi, samotni ludzie, którzy cieszą się, że są singlami. Jedynka oznacza osobę samotną, zaś samo święto stało się też największym na świecie świętem zakupów, gdzie wiele produktów ma cenę obniżoną o połowę.
Czarny Piątek (po ang. Black Friday) jest to święto zakupów w Stanach Zjednoczonych odbywające się w ostatni piątek listopada i wraz z całą wyprzedażą tworzy Cyber Weekend, kiedy to sklepy obniżają ceny produktów o ponad połowę i pozbywają się zapasów z magazynów.


Gearbest:
Dopiero skończył się szał zakupów związanych z Dniem Singla, a już na Gearbest ruszyły promocje na wiele produktów związanych z Czarnym Piątkiem. Na klientów czekają różnego rodzaju promocje, kody rabatowe czy lucky bags. Do wyboru są telefony, kamery, laptopy czy produkty do domu. Dodatkowo każdego dnia na klientów czekają kupony godzinowe wraz z kuponami tylko dla Polski, gdzie można zaoszczędzić na ograniczonej liczbie produktów.

Banggood
Czarny Piątek to dobra okazja do zakupów w Banggood. Organizowane są tutaj różnego rodzaju promocje, jak słynne już Snap Up, gdzie można kupić wybrane produkty za pół ceny, jeśli tylko jest się szybszym od innych. Na stronie promocyjnej dostępne są specjalne kupony, część z nich aktywna od razu, zaś reszta dopiero w piątek, podczas kulminacji akcji. Warto obserwować nowe kody na stronie, by znaleźć dobre promocje na telefony, tablety, kamery czy rejestratory. Zaś na drony przygotowano specjalną stronę z promocjami.
banggood-black

Aliexpress:
Czym byłby Czarny Piątek bez wyprzedaży w Aliexpress. Tysiące produktów czekają na swoich nowych nabywców, zaś sklepy oferują różnego rodzaju kupony zniżkowe. Można tutaj znaleźć setki produktów elektronicznych od tranzystorów po komputery, jak i różnego rodzaju akcesoria, nie tylko związane z telefonami czy peryferiami komputerowymi. Wśród bogatej oferty sklepu znajdują się także ubrania, buty, produkty do domu czy wszelkiej maści kosmetyki. Wszystko, jak zawsze prosto od producenta i o wiele taniej, niż gdziekolwiek indziej.
aliexpress-black-friday

Geekbuying:
Black Friday jest także hucznie obchodzony na Geekbuying – tutaj oprócz dodatkowych promocji i kuponów, klienci mogą znaleźć najczęściej kupowane produkty obniżone nawet o 300$ – telefony, kamery, tv boxy, słuchawki, głośniki i wiele innych. Ilość kuponów i produktów ograniczona.

Tomtop:
Tomtop także przygotował dla swoich klientów liczne promocje na Czarny Piątek. Oczywiście wszystkie startują już na kilka dni przed piątkiem i oprócz różnego rodzaju zniżek i kuponów, użytkownicy serwisu mogą zagrać w grę, by wygrać telefon. W promocji znalazła się głównie elektronika użytkowa, która jest najczęściej kupowana w Chinach ze względu na swoją niską cenę. W trakcie Czarnego Piątku, będzie można skorzystać z kodów od producentów, jak i skorzystać z promocji na lucky bags, bo kupowanie kota w worku może być ciekawe.
tomtop-black-friday

Swoją ofertę na Czarny Piątek przygotował także sklep Cafago czy iBuygou, gdzie także można znaleźć promocyjne ceny na wiele produktów.

[posts-for-page cat_slug=’1111′ hide_images=’false’ force_image_height=’150′ force_image_width=’150′ num=’20’ use_wp_excerpt=’true’ read_more=’

Pokaż więcej »’ show_full_posts=’false’ strip_html=’true’ hide_post_content=’false’ show_meta=’false’]