Magazyny europejskie Gearbest, Banngood i innych sklepów

Magazyny europejskie zostały oznaczone na stronie, jako [EU], zaś z polskiego magazynu, jako [PL].

Oferty z magazynów Europejskich Gearbest, Banggood i innych sklepów (w tym także z Polski):

Gearbest

Kupując z europejskich magazynów Gearbest, zamówiony towar zostanie dostarczony szybko pod wskazany adres (w ciągu nawet jednego tygodnia), jak i unika się konieczności płacenia VAT czy innych opłat skarbowych. Jest to ważne dla wszystkich, którzy cenią czas, jak i pieniądze, gdyż ceny w europejskich magazynach nie odbiegają dużo od tych chińskich.
Aktualne oferty z magazynów europejskich Gearbest można znaleźć poniżej, zaś produkty z poszczególnych magazynów ze sklepu Gearbest można przeglądać klikając na ich nazwy:

Nazwę magazyny można znaleźć pod ceną produktu, przy czym najczęściej jest to oznaczenie kodowe. Niektóre z magazynów mogą mieć ograniczenia, co do wysyłki produktów do poszczególnych krajów. Dlatego warto sprawdzić ograniczenia przed zamówieniem.

Banggood

Także Banggood oferuje sprzedaż swoich produktów z europejskich magazynów. Po kliknięciu na dany produkt i przejściu na stronę docelową, pod ceną widoczna jest opcja: „Ship From” i można wybrać między magazynem CN, HK (odpowiednio: Chiny, Hong Kong) lub z magazynów zlokalizowanych w Europie, jak UK, ES, CZ (co odpowiada: Wielka Brytania, Hiszpania, Czechy). Bangoood posiada jeszcze magazyny chociażby w USA, ale nie można stamtąd zamówić wszystkich produktów do Polski, a wysyłka nie jest szybsza, niż z magazynów chińskich. Link bezpośrednio do produktów z europejskich magazynów.
Zazwyczaj przy przekierowaniu zaznaczany jest odpowiedni magazyn, ale warto się upewnić, czy wybrany jest ten, który dostarczy szybko paczkę, bez dodatkowych kosztów.

Geekbuying

W Geekbuying można wybierać między wieloma różnymi magazynami, lecz nie ze wszystkich możliwa jest wysyłka do Polski. Pod produktem jest tutaj opcja:
Ship from, gdzie można wybrać kraj, z którego chcemy otrzymać przesyłkę. Na liście można znaleźć Niemcy, Rosję, Hiszpanię, Włochy czy Polskę. Często Polska jest też oznaczona, jako ogólny magazyn Europe. Wystarczy wybrać odpowiedni magazyn i dokonać zakupu, przy czym kody nie działają zawsze na wszystkie magazyny.

Europejskie magazyny ze sklepów Tomtop, Cafago, Aliexpress czy DHGate także można znaleźć na liście.